Kolejna edycja Turnieju Siatkówki i Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSTiO już za nami.

W poniedziałek 28 maja na szkolnym orliku o miano najlepszej drużyny piłkarskiej walczyły reprezentacje czterech szkół. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” . Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Limanowej.

Mecze sędziowali uczniowie naszej szkoły: Żabówka Robert, Stajnder Adrian, Szewczyk Jakub, Mikołaj  Biskup.

Końcowa klasyfikacja piłkarzy:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1
  2. Szkoła Podstawowa nr 3
  3. Szkoła Podstawowa w Tymbarku
  4. Szkołą Podstawowa nr 2

Natomiast  wśród reprezentacji dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej, które wygrały wszystkie mecze. Sędziowie: Mariusz Młynarczyk, Sławomir Pach, Paweł Dudek, Dominki Waligóra, Krystian Duchnik, Przemysław Franczyk.

Końcowa klasyfikacja siatkarek:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2
  2. Szkoła Podstawowa nr 3
  3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  4. Szkoła Podstawowa w Kamienicy
  5. Szkoła Podstawowa nr 1
Skip to content