To był dzień pełen wrażeń! 28 maja uczniowie klasy 4TMt po raz kolejny odwiedzili Królewskie Miasto Kraków.
A w programie wycieczki:
● wizyta zawodoznawcza w firmie FIDELTRONIK, będącej największym w Polsce producentem kontraktowym elektroniki (usługi EMS),
● zapoznanie z procesem automatyzacji w firmie ASTOR,
● sarmacka zabawa w Muzeum Książąt Czartoryskich,
● A na deser… prawdziwa uczta melomanów: finezyjna i olśniewająca choreografią premierowa operetka „Wiedeńska krew” Johanna Straussa w Operze Krakowskiej!
A po drodze… Franciszkańska 3 – pamiętamy!