Za nami magiczny Mikołajkowy weekend. Według tradycji każdy obdarowuje swoich bliskich jakimś miłym upominkiem, jednak w tym roku dzień ten mogliśmy odrobiną wysiłku, a zarazem przyjemności, uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym. Dzięki wspaniałej akcji i pomocy przedsiębiorców, a także osób prywatnych o wielkich sercach, mogliśmy uczestniczyć w biegu, w którym wszyscy, bez wyjątku byliśmy zwycięzcami.  Każdy przebiegnięty kilometr, (a dokładniej dwa) przybliżał naszego bohatera Stasia do sprawności , której tak bardzo potrzebuje aby w przyszłości mógł biegać razem z nami. Pieniądze zebrane z akcji charytatywnej przekazane zostaną bowiem na jego konto. Uczniowie naszej szkoły mieli tydzień czasu, aby zapoznać się z aplikacjami do dokumentowania przebiegniętych tras, a także oswoić z temperaturami panującymi obecnie na zewnątrz. W piękny niedzielny dzień wyszliśmy na trasy w pojedynkę lub z naszymi rodzinami i mogliśmy poczuć się jak.. Święty Mikołaj! Następnie nasze wyczyny wysyłaliśmy pod wskazany adres e-mail. 

W sumie z naszej szkoły ZSTiO napłynęło niemal 200 maili z przebiegniętymi kilometrami! Dziękujemy wszystkim „Mikołajom”, że zechcieliście wziąć udział w pięknej akcji na rzecz Stasia.  

Na zakończenie Święty Mikołaj (Dyrektor ZSTiO) wraz ze swoimi pomocnicami (Pani Monika i Pani Aneta) rozlosowali nagrody dla uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w biegu. Gratulujemy zwycięzcom! 

Dziękujemy radzie rodziców za ufundowanie bonów dla uczniów oraz firmie Emiter za gadżety. Nauczyciele wychowania fizycznego od każdego ucznia naszej szkoły dorzucili dodatkowe 2zł na konto Stasia! 

Skip to content