Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II
w Limanowej

Aktualności\ Wsparcie ZST ...

Wsparcie ZSTiO przez MAGNETI MARELLI

Firma Magneti Marelli wspiera szkoły o profilu samochodowym poprzez szkolenia specjalistyczne z obsługi testerów diagnostycznych, urządzeń do obsługi klimatyzacji czy stołów probierczych do wtryskiwaczy diesla. Ponadto współpracuje ze szkołami i uczelniami w zakresie wyposażania pracowni w najnowszy sprzęt diagnostyczny, tak aby uczniowie i studenci jeszcze na etapie kształcenia mieli styczność z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie diagnostyki samochodowej.

W ramach współpracy ZSTiO skorzysta z:

- Zakupu urządzeń diagnostycznych w obniżonej cenie z dożywotnim abonamentem

- Nieodpłatnego dostęp do bazy danych RETS oferującej dane dotyczące budowy, obsługi, diagnostyki i naprawy ponad 7000 modeli pojazdów :

- Szkoleń technicznych w obniżonej cenie dla uczniów i nauczycieli z zakresu diagnostyki samochodowej, układów klimatyzacji, systemów common rail, filtrów DPF/FAP, czujników TPMS:

- Darmowych materiałów szkoleniowych i edukacyjnych.

- Wizyt w fabrykach Magneti Marelli: Fabryka oświetlenia Magneti Marelli Automotive Lightnig w Sosnowcu, Fabryka zawieszeń Magneti Marelli Suspension Systems w Bielsku – Białej, Fabryka układów wydechowych Magneti Marelli exhaust systems w Mysłowicach.

Struktura organizacyjna Magneti Marelli After Market Parts & Services obejmuje:

- Dystrybucję części zamiennych odbywających się w obszarach: elektryka i elektronika, mechanika, karoseria, materiały eksploatacyjne. Dotyczy części do wszystkich marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

- Dział wyposażenia warsztatowego obejmuje diagnostykę, klimatyzację, urządzenia i wyposażenie warsztatowe, serwis urządzeń.

- Produkty do tuningu Elaborazioni 1919 oferuje bogaty katalog produktów do tuningu, wyróżniających się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, innowacyjnością oraz niepowtarzalnym stylem.

- Szkolenia prowadzone są przez wyspecjalizowanych trenerów w zakresie diagnostyki i napraw pojazdów, klimatyzacji, obsługi samochodów diesel, zagadnień marketingowych dotyczących funkcjonowania warsztatów samochodowych.

Sieć warsztatowa Magneti Marelli Checkstar to projekt skierowany przede wszystkim do niezależnych warsztatów samochodowych, którym Magneti Marelli może zaoferować partnerstwo zarówno w sferze know-how, jak i wsparcia handlowego.

Dodano: 2017-09-17, odsłon:214