Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II
w Limanowej

Aktualności\  „Zawód n ... 

„Zawód nie zawodzi” - finał regionalny
 „Zawód nie zawodzi”  - finał regionalny
29 i 30 kwietnia gimnazjaliści z powiatu limanowskiego przystąpią do regionalnego finału III edycji konkursu promującego zawody techniczno- informatyczne „Zawód Nie Zawodzi”. Finały odbędą się
w siedzibie liderów regionalnych: w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej (29.04) oraz w Zespole Szkół Techniczno- Informatycznych w Mszanie Dolnej (30.04).
Gimnazjaliści porównają swoją wiedzę z zakresu następujących obszarów tematycznych: informatyczny, techniczny, motoryzacyjny, pn. aranżacja przestrzeni oraz organizacja reklamy.
W finałach wezmą udział uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w szkolnym etapie konkursu.
Uczniowie skrupulatnie przygotowywali się do finału za pośrednictwem materiałów publikowanych za pośrednictwem platformy e- learningowej. Celami konkursu „Zawód Nie Zawodzi” są: rozbudzenie zainteresowań zawodowych wśród dzieci i młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych,
wyłanianie i wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań zawodowych, 
motywowanie szkół gimnazjalnych do rozpoznawania i rozwijania zainteresowań oraz uzdolnień zawodowych uczniów oraz propagowanie idei społeczeństwa wykorzystującego nowoczesne technologie. 
W dniach finałów liderzy regionalni zorganizowali dla uczestników liczne atrakcje. Oprócz uroczystego ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w ZSTiO w Limanowej odbędzie się dzień otwarty połączony z praktycznymi zajęciami z danej branży, natomiast ZSTI w Mszanie Dolnej zaplanowało huczną Gimnazjadę.
Konkurs organizowany jest cyklicznie przez stowarzyszenie Humaneo. Partnerami konkursu są: Firma Inventum orazToyota Kobos Nowy Sącz. Finał regionalny odbędzie się także w siedzibie trzeciego lidera lokalnego- w Powiatowym Zespole Szkół w Muszynie (28.04). Najlepsi zmierzą się z wiedzą dotyczącą zasad savoir vivre podczas wielkiego finału, który będzie miał miejsce 22 maja w Zespole Szkół Techniczno- Informatycznych w Mszanie Dolnej, pod patronatem Akademii Dyplomacji
i Wizerunku.
Zapraszamy do śledzenia strony konkursu: www.zawodniezawodzi.pl

Finał regionalny w Zespole Szkół Techniczno i Ogólnokształcacych  im. Jana Pawła II w Limanowej odbędzie się 29.04.2015.

Poniżej harmonogram rozgrywania poszczególnych obszarów.


9.00 - 9.30                obszar informatyczny, sala 51

9.30 - 10.00              obszar techniczny, sala 51

10.00 - 10.30           obszar motoryzacyjny, sala 51

10.30 - 11.00           obszar organizacji reklamy, sala 51

11:00 - 11:30           obszar aranżacja przestrzeni, sala 51

12.30                      ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, sala 8

Szczegółowe wyniki


Dodano: 2015-04-22, odsłon:2739